ניקח לנו יום

ניקח לנו יום

פעם כשהיינו ניגשים אל חנות חיות לקנות מזון לכלבים או חתולים, אז היינו מוצאים 2-3 סוגים של מזונות, בדרך כלל היה מדובר בדברים מאוד סטנדרטיים, וצריך לומר, ברוב המקרים היה מדובר באוכל לא בהכרח בריא, וגם אם הוא היה בריא לכאורה, זה היה ברמה מאוד מינימאלית.

היום לעומת זאת, כשאנחנו נכנסים אל חנות למוצרי חיות, חנות שמספקת מזון לכלבים וחתולים, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פריטים ייחודים, כאלה שיכולים לספק עבורם מרכיבים רבים ומגוונים, על פי הצרכים שלהם, בין אם זה על פי הגזע, גיל, מין, מצב רפואי וכל דבר אחר.

דוגמא טובה לכך היא חברת נטורל אנד דלישס, אשר מספקת סדרות נרחבות של מזון לכלבים וחתולים, אלה כוללות מזון בטעמים שונים ומגוונים, כאשר כל סדרה כוללת בין היתר, מרכיבים שונים אשר מותאמים ספציפית עבור כלבים וחתולים שזקוקים לכך. חשוב להדגיש, זה לא רק העניין של המרכיבים אלא גם עצם זה שמדובר בסדרות בטעמים שונים, כך שאם אנחנו בוחרים לקנות סדרה מסוימת, אנחנו בעצם מספקים לכלב או לחתול, מזון בטעם ייחודי, מזון שיכול להיות טעים עבורו.

אחד היתרונות הייחודים של הסדרות אשר מייצרת נטורל אנד דלישס הוא, שהחברה למעשה משתמשת במשאבים שהם זמינים לכולם מאחר והם קיימים בטבע. לא מדובר פה בדברים יוצאי דופן וגם לא בדברים שמכילים מרכיבים לא טבעיים, לא איכותיים. הכל טבעי, הכל מגיע אמיתי, לא מכיל חומרים שעלולים לגרום נזקים. המזון מכיל אך ורק חומרי גלם איכותיים.

על כל אריזה של כל שק, אפשר למצוא את המפרט שלו, אפשר לראות כיצד הוא מסייע, ולמה חשוב ונכון להשתמש בו. בין היתר, המזון מכיל חומרים טבעיים, כולל נוגדי חמצון טבעיים בלבד, הוא לא כולל חומרים משמרים ולא כולל גלוטן. מדובר במזון שיכול למנוע עודף משקל, סוכרת ומחלות אחרות. זאת בזמן שהמרכיבים בעיקרון הם מאוד פשוטים, בין אם מדובר בתירס, קינואה, ועוד.

בחופש באקפולקו!!!!!

כתיבת תגובה

×
×

עגלת קניות